Misijní společnost Život

Misijní společnost Život vidí své hlavní poslání v rozvoji křesťanského vůdcovství, které pozitivně ovlivňuje růst a duchovní rozvoj církve. Svou činností podporujeme nejrůznější projekty v oblasti vzdělávání vedoucích a zakládání nových sborů. V současné době rozvíjíme projekty ve strategickém partnerství s organizacemi jako jsou například: Europe Advance, Equip Leadership, Prepare International a Willow Creek Association.

MSŽ nabízí:

Možnost zapůjčení misijních stanů

kontakt: Dita Targoszová

+420 777 801 343

Kurz Aktivní role vedoucího (ARV)

kontakt: Dita Targoszová

+420 777 801 343