Služba mladým rodinám

Hlavní vizí nové služby Mladé rodiny je budovat rodiny, které se budou podílet na budování zdravé církve. Chceme motivovat a povzbuzovat rodiny Apoštolské církve i mimo ni k tomu, aby byly silné a zakořeněné v Božím slově. Důležité je také vzdělávání v oblasti manželství, výchovy dětí a dalších oblastí. Jsme přesvědčení, že každá rodina má obrovský potenciál, proto chceme povzbudit rodiny do služby a zaměření se i na ostatní lidi kolem sebe. Zdravá rodina také vytváří prostředí, kam budou moci přicházet sousedé a nevěřící přátelé. Díky tomu je možné přirozeně ukazovat na Krista. Naše hlavní motto je: „Zdravá rodina = zdravá církev“.

Přednášky a talkshow

Součástí služby jsou také přednášky a talkshow na různé oblasti, které jsou pro mladé rodiny aktuální (manželství, výchova děti, děti a online svět). Záznamy všech přednášek a talkshow se zajímavými hosty jsou na našem Youtube kanále.

Bogdan a Pavla Walkovi

Chcete nás podpořit?

Pokud byste chtěli podpořit službu Mladých rodin pravidelně nebo jednorázově, budeme vděčni za libovolný finanční příspěvek na účet: 2201929165/2010, VS: 771. Na vyžádání je možné vystavit potvrzení o darech.

Více se můžete dozvědět na www.mladerodiny.cz
Náš Youtube kanál
Náš Facebook