Den pro rodinu 2018

Den pro rodinu 2018 plakat

Vyhraďte si uprostřed prázdnin 4.8. 2018 na DEN PRO RODINU, který má (mimo jiné) za cíl přitáhnout co největší mediální pozornost. Komu? Čemu? Obyčejným rodinám, rodinám s mámou, tátou a dětmi, rodinám, které politici často přehlížejí, ale na jejichž každodenní péči, lásce a obětech stojí prosperita celého národa. DEN pro rodinu chce především poděkovat, povzbudit (a díky sponzorům i drobně odměnit) rodiny, které nesou tíhu dne a pečují o své děti, ale také upozornit na mnohé negativní jevy ve společnosti.

Letos poprvé je oficiální součástí DNE PRO RODINU ekumenické modlitební shromáždění. Dále Pochod pro rodinu z Ovocného trhu na Střelecký ostrov, kde pak proběhne zábavně naučné rodinné odpoledne. Kromě her, hudby a jiných atrakcí zde bude možno nalézt i odborníky z řad psychologů, speciálních pedagogů, mediátorů i pracovníků sociálně právní ochrany dětí, připravené k diskusi či popovídání. Podrobnosti i možnost přihlášení jsou na stránkách akce www.denprorodinu.eu.

Duchovní soustředění Apoštolské církve 14. - 21. 7. 2018, Dlouhé Stráně

Zveme vás na Duchovní soustředění Apoštolské církve 2018. I tentokrát se bude konat v areálu hotelu Dlouhé Stráně, jak tomu bylo již po několik let. Termín konání je 14. – 21. 7. 2018 a tématem bude: „Dobrý služebník“ (Jan 2,5)

ds plakat

Přihlásit se můžete na: www.acregistrace.cz  a to do 28. 6. 2018.

Veškeré podrobnější informace naleznete na webových stránkách: www.acds.cz.