Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Okultismus otevírá dveře démonům

Počátkem devadesátých let jsem pastoračně sloužil jednomu mladému muži a jeho rodině. Při té příležitosti se mi ten bratr svěřil se svými děsivými sny. Často se mu ve snech zjevovaly agresivní obrazy a situace, kdy ho např. někdo polil benzinem a zapálil, jindy zase cítil, jak ho někdo strká k útesu a on poté padá dolů... Křičel ze spaní, potil se, byl vyčerpaný a psychicky zničený.

Vydali jsme se tedy spolu za kořeny této situace, záhy se ukázalo, že jeho otec praktikoval věštění, používal virgule, hledal geopatogenní zóny a vodu proutkařením. Dal jsem tomuto bratrovi za úkol podrobně zjistit, jaké ještě další okultní praktiky jeho otec provozuje. Tímto způsobem se otevírá cesta k řádění těch mocností v životě člověka a prokletí pak dopadá i na další generace. Děs a projevy zlé mocnosti přecházely v této rodině i na roční dítě.

Bojovali jsme na modlitbách a už to vypadalo, že bude všechno v pořádku. Rodina se ve jménu Ježíše zřekla všech těchto praktik, oddělila se, přeťala duchovní vliv otce. Jenže byly odstraněny jen vedlejší kořeny. Na dva týdny byl zdánlivý pokoj. Sny skončily. Pak ale začal „kolotoč" nanovo. Hlavní kořen, o kterém jsme zatím nevěděli, zůstal. Volali jsme k Bohu a Bůh nám dal zjevení. V rodině se kdysi praktikoval spiritismus (vyvolávání duchů). Následoval nový duchovní boj na modlitbách, až byl i tento kořen svazující mladou rodinu přeťatý a dopady okultismu zcela vymýceny. Žádné děsivé sny ani jiné projevy se už nevrátily. Celá rodina dnes slouží Pánu.

Duchovní vliv spiritismu se podle různých svědectví lidí, kteří jím trpěli, projevuje obdobně. Vždycky jde o agresivní násilné činy, jako jsou vraždy či sebevraždy a hluboké psychické potíže spojené s děsem a vyčerpáním. Spiritismus, ale i jiné metody doptávání se duchovního světa si vybírají krutou daň i na dalších generacích tak dlouho, dokud není prokletí mocí Pána Ježíše zlomeno.

Pavel Čep, senior Středomoravské oblasti

Používáním tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie.