Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Novinky

Novinky (215)

Iniciativa Singles+ organizuje další Pobyt pro nezadané na 27.9–1.10. 2023. Více informací v sekci Přípravujeme.

Jarní číslo Magazínu praktické letniční teologie s názvem „Vést jako Ježíš – prostřednictvím lásky“ vyšlo. Časopis nalezente na adrese mplt.apostolskacirkev.cz.

Naše církev se prostřednictvím biskupa Martina Moldana připojila k prohlášení zástupců českých církví ohledně postoje k manželství. Celý text prohlášení si můžete přečíst zde.

Spustili jsme registraci na letní Duchovní soustředění v Luhačovicích (18.–22.7.). Letošního soustředění má téma Ukážu Vám lepší cestuRegistrovat se můžete na acregistrace.cz.

Spustili jsme registraci na konference pro muže Limity 2023 s tématem „Jenom chtít nestačí – výzva k učednictví“, která se uskuteční v CityHouse Brno 22. 4. 2023. Registrovat se můžete na acregistrace.cz.

Zimní číslo Magazínu praktické letniční teologie s názvem „Předávání duchovního dědictví skrze náš vliv“ vyšlo. Časopis nalezente na adrese mplt.apostolskacirkev.cz.

Letní číslo Magazínu praktické letniční teologie s názvem „Předávání duchovního dědictví skrze naše služby“ vyšlo. Časopis nalezente na adrese mplt.apostolskacirkev.cz.

Apoštolská církev se skrze své sbory a organizace zapojuje do pomoci lidem z válkou zasažené Ukrajiny. Pro informace o konkrétní pomoci se můžete obrátit na NF NehemiaDiakonii AC. Pro aktuální dění můžete také sledovat účty těchto organizací na Facebooku.

Diakonie Apoštolské církve slaví 25 let. Slavnostní bohoslužba k této příležitosti proběhne v neděli 10.10. v Třinci. Více informací naleznete na stránkách Diakonie.

Již tuto sobotu proběhne v Olomouci výroční Konference Apoštolské církve, které se účastní nominovaní delegáti za jednotlivé sbory. Je to jedinečná příležitost ohlédnout se zpět na uplynulé roky života naší církve a společně hovořit o společné budoucnosti. Začínáme v 9.30 (registrace od 8.30).

Strana 1 z 16
Používáním tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie.