Loading…
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Novinky

Novinky (217)

Můžete se registrovat na konferenci pro muže Limity 2024, která proběhne v Brně 27. 4. 2024. Více informací na webu acmuzi.cz.

Vyšlo zimní číslo Magazínu praktické letniční teologie s názvem „Vést jako Ježíš – prostřednictvím oběti“. Časopis nalezente na adrese mplt.apostolskacirkev.cz.

Modlitební setkání pro ženy se uskuteční 27. 1. 2024 v Kolíně. Více informací zde.

Podzimní číslo Magazínu praktické letniční teologie s názvem „Vést jako Ježíš – prostřednictvím pokory“ vyšlo. Časopis nalezente na adrese mplt.apostolskacirkev.cz.

Naše církev se prostřednictvím biskupa Martina Moldana připojila k prohlášení zástupců českých církví ohledně postoje k manželství. Celý text prohlášení si můžete přečíst zde.

Spustili jsme registraci na letní Duchovní soustředění v Luhačovicích (18.–22.7.). Letošního soustředění má téma Ukážu Vám lepší cestuRegistrovat se můžete na acregistrace.cz.

Spustili jsme registraci na konference pro muže Limity 2023 s tématem „Jenom chtít nestačí – výzva k učednictví“, která se uskuteční v CityHouse Brno 22. 4. 2023. Registrovat se můžete na acregistrace.cz.

Zimní číslo Magazínu praktické letniční teologie s názvem „Předávání duchovního dědictví skrze náš vliv“ vyšlo. Časopis nalezente na adrese mplt.apostolskacirkev.cz.

Letní číslo Magazínu praktické letniční teologie s názvem „Předávání duchovního dědictví skrze naše služby“ vyšlo. Časopis nalezente na adrese mplt.apostolskacirkev.cz.

Apoštolská církev se skrze své sbory a organizace zapojuje do pomoci lidem z válkou zasažené Ukrajiny. Pro informace o konkrétní pomoci se můžete obrátit na NF NehemiaDiakonii AC. Pro aktuální dění můžete také sledovat účty těchto organizací na Facebooku.

Strana 1 z 16
Používáním tohoto webu souhlasíte s používáním souborů cookie.