Limity 2019

Napsal(a)   úterý, 19. únor 2019 09.10

Konference, kterou by muži v naší církvi neměli minout. Limity 2019 je 2. ročník celostátní konference mužů Apoštolské církve. Název LIMITY jsme ponechali jako trvalý název konference. Chceme vyzývat muže v naší církvi, aby s Boží pomocí svých limitů ve všech oblastech svého života dosahovali či dokonce je překonávali. Muži potřebují mít ve svém životě správné výzvy a tato konference chce takové výzvy mužům předkládat.

V loňském roce se akce účastnilo 300 mužů a ohlasy byly velmi pozitivní. Mnozí muži přijali velmi důležitá rozhodnutí týkající se osobního, rodinného a duchovního života. Mám naději, že v průběhu roku se jim podařilo svoje rozhodnutí alespoň z části naplnit. Pozitivní reakce mužů byla pro organizační tým motivací pro naplánování a přípravu dalšího ročníku.

Letos se muži mohou opět těšit na zajímavé semináře a hosty. Hlavním hostem bude Dr. Luboš Lacho ze Slovenska, který je křesťanským odborníkem na oblast psychologie, rodiny a sexuality. Právě semináře na téma sexuality budou pro muže určitě lákavé, protože bychom měli otevřít i velmi intimní a citlivé otázky, o kterých se v církvi příliš nemluví. Velmi kvalitní budou i další semináře, ať už hlavní či výběrové, např. Umění žonglovat aneb Jak dosáhnout rovnováhy v životě nebo Síla závazku či Jak se vyrovnat s pocitem viny. Celý program bude zveřejněn na www.acmuzi.webnode.cz.

Věříme, že muži znovu budou moci zažít výbornou chlapskou atmosféru a Boží jednání. Očekáváme, že účast bude letos ještě vyšší, a máme sál s kapacitou 450 míst. Chci tedy vyzvat muže v naší církvi, aby si daný termín rezervovali a zaregistrovali se na www.acregistrace.cz. Těšíme se na společné setkání.

„Jediné, co ženy chtějí, je, aby se muži stali muži. A jediné, po čem většina mužů touží, je stát se muži.“  (E. L. Cole)

Za organizační tým

Viktor Baláž